Osobní konzultace

po telefonu nebo přes videohovor

Na začátky v Německu už nejste sami!

Využijte mé osobní konzultace. Navedu vás správným směrem a pomůžu vykročit za novou životní etapou v Německu.

Konzultace se pro vás hodí, ať řešíte práci, studium nebo stěhování do Německa.

Jana autorka jakdonemecka.cz

Vyberte si konzultaci, která vám nejlépe vyhovuje

Nejste si jistí, který typ konzultace se pro vás hodí? Nevadí! Pošlete mi nezávaznou poptávku a napište, jaký problém řešíte. Můžeme si krátce zavolat a probrat, co vás zajímá o práci, studiu nebo životě v Německu. Pak se domluvíme, jaká služba je pro vás ta pravá.

Co o konzultacích říkají mí klienti?

Paní Březinovou můžu vřele doporučit. Pomohla mi s napsáním životopisu a motivačního dopisu v němčině a vždy ochotně a obratem odpověděla na všechny mé otázky ohledně práce a života v Německu.

Využila jsem i on-line konzultaci a děkuji za milý, vstřícný a kompetentní přístup. Jsem vděčná za její pomoc, sama bych si s tím určitě vůbec nevěděla rady. Mockrát děkuji.

Jana Baňková

konzultace

Pokud byste se rádi vydali do Německa, ale nevíte, jak na to a už si s tím lámete hlavu notnou dobu jako já, pak je kniha určena pro vás. 

Pokud byste cestou přeci jen nararazili na nenadálou situaci a nevěděli si s ní rady, je k dispozici vždy pomoc v podobě osobní konzultace, kterou za sebe vřele doporučuji. Konzultace mi moc pomohla ujasnit některé specifické otázky, s kterými jsem se potýkala.

Kateřina Grohmannová

konzultace

Neváhejte a využijte osobní konzultaci od Jany Březinové. Přes Google Meet vám formou sdílené obrazovky při milém a neformálním popovídání ráda okomentuje, odpoví, vysvětlí; ať už máte připravený konkrétní seznam otázek, nebo se chcete jen poradit ohledně svých úvah o práci v Německu.

Jiří K.

konzultace

Netušila som, čo od koučingového sedenia očakávať. Janka však bola milá, priateľská a veľmi rýchlo mi ukázala, že toto sedenie bude viesť a ja sa môžem úplne uvolniť a ísť do hĺbky.

Jej otázky mi pomohli zamyslieť sa a naozaj sa sústrediť, až kým mi prišla jasná odpoveď. Tým, že sa pýtala tie správne otázky a čakala, až to zo seba dostanem, mi pomohla priniesť viac jasnosti v tom, čo vlastne chcem.

Ďakujem za tieto sedenia, ktoré mi vyjasnili viacero otázok.

Nikoleta Zolner

koučování

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a objednejte si osobní konzultaci

Předem nic neplatíte!


    Vyberte službu, o kterou máte zájem: