Arbee.eu

férová práce v Německu

Arbee.eu

info@arbee.eu

www.arbee.eu

+420 774 453 829

  • Inzertní portál pracovních nabídek v Německu od ověřených personálních agentur
  • Pracovní nabídky strojních a daších technických pozic
  • Možnost ubytování v Německu v blízkosti práce

Práce v Německu přes Arbee.eu

Chceš vyrazit za prací do Německa? Žádný problém. Na portálu arbee.eu máš na výběr z pestré nabídky pracovních pozic ve strojním průmyslu. Arbee.eu si dalo za cíl poskytovat zájemcům o práci v Německu nejzajímavější pracovní nabídky za férový plat.

Nabízíme pracovní pozice nejen v Bavorsku, ale i na území celého Německa. Obecně platí, že čím dál od českých hranic, tím vyšší jsou platové nabídky. Je ovšem jen na tobě, zda preferuješ denní dojíždění z Čech nebo naopak hledáš práci v Německu i s ubytováním. V případě druhé varianty nabízíme zájemcům i možnost slušného ubytování v blízkosti práce.

Co je zapotřebí, pokud chci pracovat v Německu?

I přesto, že agentury mají k dispozici česky hovořící personalisty, je nezbytná minimálně základní úroveň němčiny. Pokud se dorozumíš alespoň lámaně německy, je to pro práci v Německu dostačující. Samozřejmě čím lepší úroveň němčiny, tím vyšší pravděpodobnost získání lepší pozice. Hledáme kvalifikované uchazeče, kteří mají preciznost v krvy, jsou spolehliví a neštítí se poctivé práce. Ať už jsi svářeč, elektrikář či obráběč, dokážeme ti najít vhodnou pozici šitou na míru přímo pro tebe.

Proč hledat práci v Německu přes Arbee?

V Německu je práce přes personální agenturu běžná forma spolupráce, kterou preferuje značná část zaměstnavatelů. Právě proto mají agentury k dispozici bohatou nabídku pracovních pozic, na které bys jako jednotlivec nenarazil. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi německými partnery máme nejlepší pracovní nabídky k dispozici jako první. Agentura ti navíc dokáže vyjednat výhodné pracovní podmínky, jako mají kmenoví zaměstnanci. Získáš stálý úvazek na HPP včetně všech zaměstnaneckých výhod. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, proplácení přes časů a možnost výplacení týdenních záloh. Postaráme se o vše potřebné, aby tvé začátky v Německu byly bez starostí. S námi máš možnost získání práce v Německu s útulným ubytováním a příspěvky na dopravu. Pracovní agentura bude pro tebe partner, který tě nikdy nenechá na holičkách. Postará se o všechny formality a podrží tě v případě, když bude potřeba. Pokud chceš získat práci, za kterou konečně obdržíš spravedlivou odměnu, neváhej se nám ozvat.

Komerční prezentace