Hledáte práci v Německu a chcete se prezentovat perfektním životopisem v němčině? Pomůžu vám!

Životopis je vaše vstupenka k pohovoru a základní dokument pro prezentaci vašeho profesního života, který musí zaměstnavatele zaujmout v jedné minutě.

S životopisem plným chyb v Německu velkou parádu neuděláte. Naši západní sousedé kladou na CV opravdu velký důraz, proto je nutné ho vypilovat k dokonalosti. A přesně to vám nabízím – pomůžu vám najít v Německu práci snů.

5 důvodů, proč si nechat vytvořit životopis v němčině na míru

V Německu jsem pracovala na manažerské pozici. Díky tomu jsem se účastnila výběrového řízení a pohovorů při náboru nových zaměstnanců k nám do týmu. Proto přesně vím, na co si dát v životopisu pozor a co vaše budoucí šéfy zaujme.

Ušetříte si čas a trápení s překládáním životopisu do němčiny – udělám to za vás.

✓ Nepřesných formulací a pravopisných chyb se nemusíte bát. Váš životopis projde korekturou u rodilého mluvčího.

✓ Pokud nejste s technikou zrovna kamarádi, nezoufejte. Upravím váš životopis i po grafické stránce tak, aby působil přehledně a profesionálně.

✓ Pomůžu vám podívat se na váš životopis s nadhledem. Někdy stačí oddělit podstatné informace od nepodstatných a rázem se zvýší vaše šance na pozvání k pohovoru.

Mám zájem, jaký je další postup?

Výborně! Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a nahrát váš životopis v češtině. Jaké konkrétní informace je důležité do životopisu v němčině zahrnout, si prostudujte v článku Jak napsat životopis v němčině. Stačí postupovat podle informací v článku, jen v českém jazyce a bez náročného formátování. Věnujte pozornost zejména kapitole “Nejdůležitější úkol – nepodceňovat se”. 😉

  • Čím konkrétnější informace uvedete, tím lepší životopis vám můžeme vytvořit – navíc za kratší čas.
  • Ideální je přizpůsobit životopis konkrétní pozici, tak mi o ní pošlete více informací.
  • Nezapomeňte připojit svoji profesionální (nebo alespoň pasovou) fotku.
  • Napište mi, jak na životopis v němčině spěcháte. Nevytvořím ho na počkání, ale budu se snažit přizpůsobit vašim požadavkům.

Jak dlouho budu čekat na odpověď?

Vaše materiály si detailně nastuduji a pošlu vám hrubý nástin úprav. Možná bude potřeba doplnit další informace nebo nahradit fotku za vhodnější. Zároveň vám napíšu předpokládaný termín dokončení finální verze životopisu v němčině.

Nic neplatíte předem!

Pokud budete s návrhem souhlasit, teprve poté uhradíte cenu bankovním převodem.

Co když nebudu s finálním výsledkem spokojen/a?

Samozřejmě i to se může stát. Pokud nebudete s výsledkem spokojeni, nabízím vám v ceně jednu další úpravu životopisu na základě vašich připomínek

Musím se já nějak aktivně zapojit do tvorby svého životopisu?

Ano, budu od vás potřebovat spolupráci. Bez perfektně připravených podkladů v češtině nemůžeme vytvořit dokonalý životopis v němčině. Proto si prosím pečlivě nastudujte článek Jak napsat životopis v němčině a vytvořte podle něj předlohu vašeho CV v češtině.

Není potřeba text náročně formátovat, pište za odrážky ve Wordu nebo mi pošlete odkaz na online dokument docs.google.com. Pokud bude něco chybět, budu vás kontaktovat s prosbou o doposlání.

Podívejte se v podrobném článku, co nesmí v životopisu v němčině chybět a pošlete mi svoje podklady v češtině. O vše ostatní se postarám já. Budu se těšit na spolupráci!