Hledáte práci v Německu a chcete se prezentovat perfektním životopisem v němčině? Pomůžu vám!

Životopis je vaše vstupenka k pohovoru a základní dokument pro prezentaci vašeho profesního života, který musí zaměstnavatele zaujmout v jedné minutě.

S životopisem plným chyb v Německu velkou parádu neuděláte. Naši západní sousedé kladou na CV opravdu velký důraz, proto je nutné ho vypilovat k dokonalosti. A přesně to vám nabízím  pomůžu vám najít v Německu skvělou práci.

5 důvodů, proč si nechat vytvořit životopis v němčině na míru

V Německu jsem pracovala na manažerské pozici. Díky tomu jsem se účastnila výběrového řízení a pohovorů při náboru nových zaměstnanců k nám do týmu. Proto přesně vím, na co si dát v životopisu pozor a co vaše budoucí šéfy zaujme.

Ušetříte si čas a trápení s překládáním životopisu do němčiny  udělám to za vás.

✓ Nepřesných formulací a pravopisných chyb se nemusíte bát. Váš životopis projde korekturou u rodilého mluvčího.

✓ Pokud nejste s technikou zrovna kamarádi, nezoufejte. Upravím váš životopis i po grafické stránce tak, aby působil přehledně a profesionálně.

✓ Pomůžu vám podívat se na váš životopis s nadhledem. Někdy stačí oddělit podstatné informace od nepodstatných a rázem se zvýší vaše šance na pozvání k pohovoru.

Má očekávání se nejen vyplnila, ale překonala. Životopis prošel i potřebnou revizí a úpravami, jak grafickými tak stylistickými. Němčina je na perfektní úrovni. Vyzdvihla bych hlavně to, že výsledek je naprosto profesionální a není o něm žádný pochyb. Je to životopis, který bych si sama nedokázala vyrobit. Určitě doporučuji dále.

A doplňuji na závěr, že jsem o víkendu rozeslala životopis na 15 vytipovaných nabídek práce a dnes v pondělí se mi už ozvali dva potencionální zaměstnavatelé s návrhem pohovoru. Takovou rychlost jsem nečekala a myslím, že je to do značné míry díky Vám. Jano, díky!!!!

Michaela Tamoková

Paní Janu jsem oslovila na základě shlédnutí webových stránek. Na e-mail reagovala okamžitě, společně mě navedla a pomohla mi, abych měla životopis na profesionální úrovni. Komunikace, pečlivost, doplnění informací, detaily… nemohu si stěžovat.

Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji!

Petra Nováková

Mám zájem, jaký je další postup?

Výborně! Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejlépe do formuláře hned nahrajte svůj životopis v češtině.

Jaké konkrétní informace je důležité do životopisu zahrnout, si prostudujte v článku Jak napsat životopis v němčině. Stačí postupovat podle informací v článku, jen v českém jazyce a bez náročného formátování. Věnujte pozornost zejména kapitole “Nejdůležitější úkol  nepodceňovat se”.  🙂

Nevíte si rady? Pošlete mi zprávu, že máte o vytvoření životopisu zájem a společně už se celým procesem prokoušeme.

Nezapomeňte mi napsat, jak na životopis v němčině spěcháte. Nevytvořím ho na počkání, ale budu se snažit přizpůsobit vašim požadavkům.

Jak dlouho budu čekat na odpověď?

Vaše materiály si detailně nastuduji a pošlu vám hrubý nástin úprav. Člověk je často slepý ke svým vlastním úspěchům, a tak vám pomůžu vypíchnout ve vašem CV to nejlepší. Díky tomu, že jsem v Německu dělala výběrová řízení, vím, co by měl váš životopis obsahovat.

Spolu s navrhovanými úpravami vám napíšu předpokládaný termín dokončení finální verze životopisu v němčině.

Nic neplatíte předem!

Pokud budete s návrhem souhlasit, teprve poté uhradíte cenu bankovním převodem.

Co když nebudu s finálním výsledkem spokojen/a?

Samozřejmě i to se může stát. Pokud nebudete s výsledkem spokojeni, nabízím vám v ceně jednu další úpravu životopisu na základě vašich připomínek

Co říkají na vypracovaný životopis mí klienti?

Velmi profesionální přístup, vysoce kvalitní a dobře odvedená práce, se kterou jsem moc spokojen. Vřele doporučuji všem zájemcům využít nabízenou službu.

Tomáš Čurda

Byla jsem spokojená. Komunikace na 100 %, i když jsem na životopis spěchala, tak mi byl do týdne dodán. Doporučuju.

Kristýna Ranftnerová

Děkuji Vám za udělání životopisu. Všem jen doporučuji tento web, těm, kteří chtějí za prací do Německa. Udělání životopisu od pí. Březinové je moc kvalitní práce, takže se nebojte a obraťte se na ni, peníze jsou to nejmenší. Určitě se na Vás ještě obrátím a moc Vám děkuji.

Petr Smolej

Podívejte se v podrobném článku, co nesmí v životopisu chybět a pošlete mi svoje podklady v češtině. O vše ostatní se postarám já. Budu se těšit na spolupráci!