Hledáte práci v Německu a chcete se prezentovat perfektním životopisem v němčině? Pomůžu vám!

Životopis je vaše vstupenka k pohovoru a základní dokument pro prezentaci vašeho profesního života, který musí zaměstnavatele zaujmout v jedné minutě.

S životopisem plným chyb v Německu velkou parádu neuděláte. Naši západní sousedé kladou na CV opravdu velký důraz, proto je nutné ho vypilovat k dokonalosti. A přesně to vám nabízím – pomůžu vám najít v Německu skvělou práci.

5 důvodů, proč si nechat vytvořit životopis v němčině na míru

V Německu jsem pracovala na manažerské pozici. Díky tomu jsem se účastnila výběrového řízení a pohovorů při náboru nových zaměstnanců k nám do týmu. Proto přesně vím, na co si dát v životopisu pozor a co vaše budoucí šéfy zaujme.

Ušetříte si čas a trápení s překládáním životopisu do němčiny – udělám to za vás.

✓ Nepřesných formulací a pravopisných chyb se nemusíte bát. Váš životopis projde korekturou u rodilého mluvčího.

✓ Pokud nejste s technikou zrovna kamarádi, nezoufejte. Upravím váš životopis i po grafické stránce tak, aby působil přehledně a profesionálně.

✓ Pomůžu vám podívat se na váš životopis s nadhledem. Někdy stačí oddělit podstatné informace od nepodstatných a rázem se zvýší vaše šance na pozvání k pohovoru.

Mám zájem, jaký je další postup?

Výborně! Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejlépe do formuláře hned nahrajte svůj životopis v češtině.

Jaké konkrétní informace je důležité do životopisu zahrnout, si prostudujte v článku Jak napsat životopis v němčině. Stačí postupovat podle informací v článku, jen v českém jazyce a bez náročného formátování. Věnujte pozornost zejména kapitole “Nejdůležitější úkol – nepodceňovat se”.  🙂

Nevíte si rady? Pošlete mi zprávu, že máte o vytvoření životopisu zájem a společně už se celým procesem prokoušeme.

Nezapomeňte mi napsat, jak na životopis v němčině spěcháte. Nevytvořím ho na počkání, ale budu se snažit přizpůsobit vašim požadavkům.

Jak dlouho budu čekat na odpověď?

Vaše materiály si detailně nastuduji a pošlu vám hrubý nástin úprav. Člověk je často slepý ke svým vlastním úspěchům, a tak vám pomůžu vypíchnout ve vašem CV to nejlepší. Díky tomu, že jsem v Německu dělala výběrová řízení, vím, co by měl váš životopis obsahovat.

Spolu s navrhovanými úpravami vám napíšu předpokládaný termín dokončení finální verze životopisu v němčině.

Nic neplatíte předem!

Pokud budete s návrhem souhlasit, teprve poté uhradíte cenu bankovním převodem.

Co když nebudu s finálním výsledkem spokojen/a?

Samozřejmě i to se může stát. Pokud nebudete s výsledkem spokojeni, nabízím vám v ceně jednu další úpravu životopisu na základě vašich připomínek

Podívejte se v podrobném článku, co nesmí v životopisu chybět a pošlete mi svoje podklady v češtině. O vše ostatní se postarám já. Budu se těšit na spolupráci!