Jak začít v Německu od nuly

(i když neumíte německy)

Chcete si najít práci v Německu a začít nový život, ale bojíte se, že to nezvládnete? Nevíte, jak postupovat a co všechno zařídit? S tímhle praktickým manuálem budete na všechno připraveni.

✔ Zjistíte, jak si najít práci a začít vydělávat až 3× víc než v ČR. I bez znalosti němčiny. (A nenaletět přitom agentuře.)

✔ Prozradíme vám, na co si dát pozor v pracovní smlouvě, jak vyřešit daně a zařídit všechno papírování. Ano, i Kindergeld.

✔ Spočítáte si čistou mzdu i na kolik vás vyjde bydlení v Německu. Ať se můžete rozhodnout, jestli se chcete stěhovat nebo radši pendlovat.

✔ Poradíme vám, co dělat, když nejde vše podle plánu – aneb jak funguje nemocenská nebo podpora v nezaměstnanosti.

✔ A přidáme další desítky tipů, které vám usnadní začátky v nové zemi. Celkem odpovíme na 100+1 otázek o práci a životě v Německu.

E-book: Jak do Německa, aktuální vydání pro rok 2023 + BONUS

Stáhněte si e-knihu v PDF za 850 Kč a získáte bonus zdarma.

Podívejte se, co všechno je obsahem e-knihy

+ BONUS ZDARMA: Kolik přesně stojí život v Německu?

K e-knize získáte zdarma tabulku přesných nákladů na život v Německu.

E-book je naprosto skvělý. Všechny důležité informace jsou na jednom místě. Dříve jsem informace hledala na různých stránkách a přiznám se, že jsem se v tom ztrácela. Přečtení knihy mi trvalo jen dva dny, doslova jsem ji přečetla najednou. Doporučuji ji i ostatním, protože mně opravdu usnadnila začátky v Německu.

Anna B.

Nemůžu napsat nic jiné, než SKVĚLÁ PRÁCE. V e-booku jsem našel veškeré podstatné informace. A to nejen ty, které jsem hledal, ale i mnoho dalších. Kromě e-booku jsem využil i službu napsání životopisu a také můžu jen doporučit. 

Jiří D.

Váháte, jestli se vám investice vyplatí?

Víme, co vás zajímá a jaké máte obavy. Každý den pomáháme zájemcům o práci v Německu, kteří hledají odhodlání začít nový život za hranicemi. Těm, kteří rozhodnutí roky odkládají, i těm, co chtějí lepší budoucnost pro své děti.

Ušetříte si hodiny hledání na internetu. V návodu najdete balík praktických informací, které čerpáme z oficiálních německých zdrojů. A navrch přihodíme naše osobní zkušenosti.

Nemusíte překládat z němčiny. Už jsme to udělali za vás. Všechny informace získáte na jednom místě. Přehledně, srozumitelně a česky.

Co kdybyste první krok za prací a životem v Německu udělali už dnes?

Objednání e-booku nelituji. Nejdříve jsem jen uvažovala o práci v Německu a nebyla jsem si jistá, zda vše zvládnu. Po přečtení e-booku mám v mnoha otázkách jasněji, co mně doslova pomohlo při rozhodnutí začít pracovat v Německu.   

Petra F.

Stáhněte si e-knihu v PDF za 850 Kč a získáte bonus zdarma.