Jak začít v Německu od nuly

(i když neumíte německy)

Chcete si najít práci v Německu a začít nový život, ale bojíte se, že to nezvládnete? Nevíte, jak postupovat a co všechno zařídit? S tímhle praktickým manuálem budete na všechno připraveni.

✔ Zjistíte, jak si najít práci a začít vydělávat až 3× víc než v ČR. I bez znalosti němčiny. (A nenaletět přitom agentuře.)

✔ Prozradíme vám, na co si dát pozor v pracovní smlouvě, jak vyřešit daně a zařídit všechno papírování. Ano, i Kindergeld.

✔ Spočítáte si čistou mzdu i na kolik vás vyjde bydlení v Německu. Ať se můžete rozhodnout, jestli se chcete stěhovat nebo radši pendlovat.

✔ Poradíme vám, co dělat, když nejde vše podle plánu – aneb jak funguje nemocenská nebo podpora v nezaměstnanosti.

✔ A přidáme další desítky tipů, které vám usnadní začátky v nové zemi. Celkem odpovíme na 100+1 otázek o práci a životě v Německu.

E-book: Jak do Německa, aktuální vydání pro rok 2023 + BONUS

Stáhněte si e-knihu v PDF za 850 Kč a získáte bonus zdarma.

Podívejte se, co všechno je obsahem e-knihy

+ BONUS ZDARMA: Kolik přesně stojí život v Německu?

K e-knize získáte zdarma tabulku přesných nákladů na život v Německu.

E-book je naprosto skvělý. Všechny důležité informace jsou na jednom místě. Dříve jsem informace hledala na různých stránkách a přiznám se, že jsem se v tom ztrácela. Přečtení knihy mi trvalo jen dva dny, doslova jsem ji přečetla najednou. Doporučuji ji i ostatním, protože mně opravdu usnadnila začátky v Německu.

Anna B.

Nemůžu napsat nic jiné, než SKVĚLÁ PRÁCE. V e-booku jsem našel veškeré podstatné informace. A to nejen ty, které jsem hledal, ale i mnoho dalších. Kromě e-booku jsem využil i službu napsání životopisu a také můžu jen doporučit. 

Jiří D.

Váháte, jestli se vám investice vyplatí?

Víme, co vás zajímá a jaké máte obavy. Každý den pomáháme zájemcům o práci v Německu, kteří hledají odhodlání začít nový život za hranicemi. Těm, kteří rozhodnutí roky odkládají, i těm, co chtějí lepší budoucnost pro své děti.

Ušetříte si hodiny hledání na internetu. V návodu najdete balík praktických informací, které čerpáme z oficiálních německých zdrojů. A navrch přihodíme naše osobní zkušenosti.

Nemusíte překládat z němčiny. Už jsme to udělali za vás. Všechny informace získáte na jednom místě. Přehledně, srozumitelně a česky.

Co kdybyste první krok za prací a životem v Německu udělali už dnes?

Objednání e-booku nelituji. Nejdříve jsem jen uvažovala o práci v Německu a nebyla jsem si jistá, zda vše zvládnu. Po přečtení e-booku mám v mnoha otázkách jasněji, co mně doslova pomohlo při rozhodnutí začít pracovat v Německu.   

Petra F.

Přesně tohle jsem hledal. E-kniha je jednoduše excelentní. Před jejím zakoupením jsem na internetu strávil moc času hledáním informací, které jsem vlastně ani nenašel. Tuto příručku by si měl určitě přečíst každý, kdo plánuje pracovat v Německu. Díky!

Jiří J.

Na webu jakdonemecka jsem si přečetl větu „Ušetříte si hodiny hledání na internetu”. Protože jsem nějakou tu hodinu už strávil na internetu a nedopátral se ke všemu, co mě ohledně práce v Německu zajímalo, objednal jsem si vaši e-knihu. Přiznám se, že i tak jsem přemýšlel, zda to nebudou vyhozené peníze. Opak byl však pravdou. V knize je vše od A do Z. Můžu tedy jen doporučit.

Jindřich S.

S kamarádkou uvažujeme nad prací v Německu. Moc zkušeností s prací v zahraničí nemáme, proto jsme si objednaly vaší knihu. Popravdě jsme netušily, že v ní nalezneme tolik přehledných, potřebných a zajímavých informací. Je moc kvalitně zpracována.

Lucie a Marie

Stáhněte si e-knihu v PDF za 850 Kč a získáte bonus zdarma.