100+1 otázek a odpovědí o práci a životě v Německu

Získejte kompletní návod, jak začít pracovat v Německu.

✓ více než 100 stran nabitých praktickými informacemi

✓ celý proces od A do Z (od hledání práce, přes stěhování do Německa až po výběr banky nebo mobilního operátora)

✓ informace z oficiálních německých zdrojů

✓ důležité dokumenty ke stažení

Přehledně, srozumitelně a česky.

E-book: Jak do Německa, aktuální vydání pro rok 2023 + BONUS

Prohlédněte si obsah e-booku

E-book je naprosto skvělý. Všechny důležité informace jsou na jednom místě. Dříve jsem informace hledala na různých stránkách a přiznám se, že jsem se v tom ztrácela. Přečtení knihy mi trvalo jen dva dny, doslova jsem ji přečetla najednou. Doporučuji ji i ostatním, protože mně opravdu usnadnila začátky v Německu.

 

Anna B.

Objednání e-booku nelituji. Nejdříve jsem jen uvažovala o práci v Německu a nebyla jsem si jistá, zda vše zvládnu. Po přečtení e-booku mám v mnoha otázkách jasněji, co mně doslova pomohlo při rozhodnutí začít pracovat v Německu.   

 

Petra F.

Nemůžu napsat nic jiné, než SKVĚLÁ PRÁCE. V e-booku jsem našel veškeré podstatné informace. A to nejen ty, které jsem hledal, ale i mnoho dalších. Kromě e-booku jsem využil i službu napsání životopisu a také můžu jen doporučit. 

Jiří D.

Na webu jakdonemecka jsem si přečetl větu „Ušetříte si hodiny hledání na internetu”. Protože jsem nějakou tu hodinu už strávil na internetu a nedopátral se ke všemu, co mě ohledně práce v Německu zajímalo, objednal jsem si vaši e-knihu. Přiznám se, že i tak jsem přemýšlel, zda to nebudou vyhozené peníze. Opak byl však pravdou. V knize je vše od A do Z. Můžu tedy jen doporučit.

 

Jindřich S.

Klikněte na obrázky a podívejte se, jak vypadá e-book uvnitř

Cena: 850 Kč