fbpx

100+1 otázek a odpovědí o práci a životě v Německu

Získejte kompletní návod, jak začít pracovat v Německu.

✓ více než 100 stran nabitých praktickými informacemi

✓ celý proces od A do Z (od hledání práce, přes stěhování do Německa až po výběr banky nebo mobilního operátora)

✓ informace z oficiálních německých zdrojů

✓ důležité dokumenty ke stažení

Přehledně, srozumitelně a česky.

Prohlédněte si obsah e-booku

E-book 100 + 1 otázek a odpovědí o práci a životě v Německu je jedním slovem skvělý.

Je přehledný, čtivý, nabitý informacemi. Nechybí zde ani tipy, zajímavosti a osobní doporučení autorky.

Vše je srozumitelně a polopaticky vysvětleno, naleznete zde odpovědi na všechny otázky, se kterými jste si marně lámali hlavu, báli jste se zeptat nebo jste doposud nikde nemohli najít správnou odpověď. Líbí se mi, že autorka myslela na všechny detaily – udává odkazy na užitečné internetové stránky či si zde rovnou můžete stáhnout různé potřebné dokumenty.

Každý, kdo se chce do Německa vydat, ať už za prací nebo se chce usadit a začít nový život, najde v této knize přehledný návod, jak se má v různých situacích správně postupovat, na co si dát pozor, co očekávat. Kniha je jedinečná, takováto „příručka pro práci a život v Německu“ na trhu opravdu chyběla, a já ji mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Autorce patří za skvělý nápad velký dík.

Michaela Karešová

Pokud přešlapujete na místě a bojíte se rozhodnout, e-book vám pomůže si vyjasnit, co by práce v Německu a přesun za ní obnášely. Najdete zde spoustu praktických rad a tipů včetně statistik a odkazů. Vyjasníte si, jak postupovat, co je vše potřeba zařídit a také na co si dát pozor.
Veronika Vágnerová

Každý začátek je těžký. A začínat v cizí zemi, bez známostí a přátel a ve věku, kdy se mnozí už pomalu chystají
na důchod, je skutečným krokem do prázdna. A než člověk takový krok udělá, snaží se získat jakoukoli informaci. A právě takovou jsem našel v tomhle báječném e-booku. A ne jednu. A ne jakoukoli. Krok po kroku mě doprovázel mými začátky v Německu a i dnes, když si nejsem úplně jistý nějakou agendou, jdu pro informaci sem. Zkrátka nebojte se do Německa, tento e-book vám s jistotou poradí Jak!

Petr Schneider

Prozessingenieur und Industrialisierung

Klikněte na obrázky a podívejte se, jak vypadá e-book uvnitř

Cena: 690 Kč