Lili, Eli, Tereza a Christian z Giramonda

Němčina, která vás bude bavit! Online, nebo v Praze

Giramondo

info@giramondo.cz

www.giramondo.cz

FB Giramondo

+420 775 354 071

  • výuka němčiny online a v Praze
  • všeobecná a pracovní němčina
  • čeští lektoři i rodilí mluvčí

Kurzy němčiny na míru

Jsme lektoři z malé jazykové školy v Praze s velkým srdcem a osobním přístupem, kde se specializujeme na kurzy na míru. Kurz zaměříme na jakoukoliv oblast, které se budete chtít věnovat, ať už je to personalistika, telefonování nebo třeba svařovací konstrukce.

Kurz si závazně objednáváte až po ukázkové hodině zdarma.

Mluvit, mluvit, mluvit – německy!

Svou práci máme rádi a na našich hodinách je to znát. V týmu jsme Češi i rodilí mluvčí, každý z nás se specializuje na něco. Všichni ale máme jedno společné: místo gramatických cvičení budete na našich hodinách šprechtit, šprechtit a šprechtit!

Ačkoliv nezapomínáme ani na jiné dovednosti, snažíme se vše přizpůsobit tomu, abyste se rozmluvili. Věříme, že nejdůležitější je nebát se mluvit a jazyk samostatně používat.

Naučíme vás to, co opravdu využijete

Naše kurzy se hodí pro kohokoliv, kdo němčinu používá nebo bude používat v běžném životě nebo v práci a potřebuje získat sebejistotu a pohotovost při komunikaci.

A tak budeme pilovat pohovory nebo mluvit o tématech, která skutečně potřebujete a využijete – třeba o pronájmu bytu nebo prezentaci do práce.

Než budete mít první hodinu, sejdou se s vámi naše koordinátorky Zuzka nebo Radka, zjistí vaše požadavky a sestaví vám individuální studijní plán. Podle toho vám také doporučí, kdo z nás by pro vás byl ten pravý lektor. Pak už stačí jen domluvit datum ukázkové hodiny.

Online, nebo v Praze

Učíme buď v Praze, nebo online, čas vybíráte vy. Náš flexibilní online kurz spustíte na pár kliknutí. A díky našim vychytávkám vás budou lekce přes Skype, Zoom nebo třeba WhatsApp skutečně bavit!

Recenze

Komerční prezentace