Kika’s German

                                               Naučím Tě zapojit němčinu do běžného života.

Kika Šrédlová

Kika’s German

deutsch.mit.kika@gmail.com

Kika's German

  • Výuka němčiny online
  • Skype lekce A1 – C1
  • Mentoring pro samouky
  • Podcast | Videokurzy | Konverzace

Uč se z pohodlí domova, kanceláře či kavárny. Bez učebnic a zábavnou formou se rozmluvíš a získáš potřebnou jistotu v německém jazyce. Moje jméno je Kika, jsem lektorka němčiny na cestách a ráda pro tebe vytvořím individuální výukový plán na míru. Němčinu se můžeš učit nezávisle na místě, i čase.

Chceš mě nejprve poznat? Poslechni si zdarma podcast, zavítej na můj blog nebo Instagram. Všechny odkazy najdeš na mé webové stránce. Chceš se do němčiny pustit hned? Pojďme se seznámit na úvodní lekci.

Lektorkou němčiny jsem se stala vlastně náhodou, a o to lépe rozumím vám, kteří   s němčinou bojujete. Na střední škole mi k maturitě z němčiny pomohlo soukromé doučování a o rok později jsem během studia na univerzitě poprvé vycestovala do Německa.

V Německu jsem strávila dva roky, jednak na univerzitě, jednak v jazykové škole, kde jsem učila češtinu pro cizince. Dva roky v Německu mě konečně donutily použít to, o čem jsem v učebnicích jen četla. Ve Sprachunion jsem se naučila základní metody, jak pracovat se studenty a zamilovala se do výuky jazyků.

Od roku 2019 učím němčinu online. Momentálně spolupracuji zejména s mírně  a středně pokročilými dospělými studenty, kteří žijí v zahraničí a potřebují se      v jazyce zdokonalit, ať už kvůli práci, studiu či osobnímu životu. Preferuji intenzivní spolupráci na pár měsíců, během které se student posune o úroveň výš. S oblibou kombinuji přímou a nepřímou výuku, tzn. Mentoring pro samouky a konverzace přes Skype.

Baví mě bortit studentovi představy o tom, že studium cizího jazyka musí být nuda. Ukáži vám, jak na to, aby vás němčina bavila

Více informací a reference najdete na webové stránce www.kikasgerman.cz, kde si můžte také objednat úvodní lekci.