Kika’s German

Výuka němčiny všech úrovní přes Skype

Bc. Kristýna Šrédlová

Kika’s German

deutsch.mit.kika@gmail.com

+420 723 580 450

Kika's German

  • výuka němčiny přes Skype
  • od začátečníků (A1) až po velmi pokročilé (C1)
  • výuka češtiny pro cizince

Jsem lektorkou němčiny přes Skype. Lekce jsou zaměřené na konverzaci, a na to, co jako student potřebujete. Nemám tedy žádný metodický plán rozdělený podle úrovní, ale věnuji se individuálně každému z vás.

S výukou po Skypu už nebudete mít žádnou výmluvu, že nemáte čas docházet do jazykovky. Můžete si lekci domluvit na čas, který vám vyhovovuje a hodiny se účastnit odkudkoliv – klidně ještě v pyžamu ráno z postele.

Kolik času je dobré němčině věnovat, abyste viděli výsledky?

2 x týdně 90 min. + domácí příprava = posun o jednu jazykovou úroveň za 4–5 měsíců
2 x týdně 45 min. + domácí příprava = posun o jednu jazykovou úroveň za 7–10 měsíců
1 x týdně 60 min. + domácí příprava = posun o jednu jazykovou úroveň za 1 rok

Lektorkou němčiny jsem se stala úplně náhodou, a o to lépe rozumím vám, kteří s němčinou bojujete. Na střední škole mi k maturitě z němčiny pomohlo soukromé doučování a o rok později jsem během studia na VŠ vycestovala poprvé do Německa.

Kromě studia na univerzitě v Německu jsem prošla řadou povolání, od prací ve stánku, za barem, obsluhování na svatbách až po jazykovou školu. Dva roky v Německu mě konečně donutily použít to, o čem jsem v učebnicích jen četla. Ve Sprachunion jsem se naučila základní metody, jak pracovat se studenty a předávat informace jasně, zřetelně a užitečně. Učila jsem zejména češtinu pro cizince a momentálně soukromě vyučuji němčinu přes Skype. Mám studenty nejen ze všech koutů České republiky, ale také ze všech koutů Evropy. 

Klikněte pro více informací o tom, jak výuka po Skypu probíhá nebo si rovnou objednejte ukázkovou lekci zdarma.

Komerční prezentace